Domek Polny

Strachów, prawdziwa wiejska ostoja, wystarczająco blisko od Warszawy (70 km), żeby nie tracić czasu na podróż, wystarczająco daleko, żeby uniknąć zgiełku miasta.


Ciesz się chwilą…. spaceruj, biegaj, podziwiaj okolice „Natura 2000 Ostoja Nadliwiecka”.
Zorganizuj wycieczkę rowerową trasą Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.
Zbierz mnóstwo grzybów, by wieczorem zajadać się pysznym sosem….
Stąpaj po piaszczystym dnie malowniczej płytkiej rzeki Liwiec.
Pluskaj się w ciepłej wodzie i opalaj na prywatnej plaży nieopodal Domku.

Taras

Nasz Dom

Salon

Nasz Dom

 

A może by tak popływać kajakiem? Zrobić spływ? Zaprosić znajomych i po prostu płynąć z nurtem…
Wynajmij Domek Polny i ciesz się chwilą, rób co chcesz albo nie rób nic. Po prostu przyjedź i bądź....

 


Część głowna


Salon


Serce Domku, stąd blisko jest już wszędzie, a na pewno do kominka otoczonego dużymi sofami, z których nie chce się ruszać. Do w pełni wyposażonej kuchni jak na wyciągnięcie ręki.... no ale bez wstania jednak się nie obejdzie ;)

Sypialnia na dole


Duże łózko, przyjmie do siebie 2 osoby. Możliwość wstawienia 2 dostawek czyni ten pokój rodzinnym. Plan jest taki, że każdy zasypia na swoim łóżku i żaden nocny marek nie ląduję pomiędzy rodzicami. Tak… taki jest plan :)

Schodami dotrzesz...


do sypialni na poddaszu. Klimatyzacja da wytchnienie w upalne dni, a cztery łóżka (2 podwójne i 2 pojedyncze) pozwolą nabrać siły na kolejny dzień.

Taras


idealny na wspólne śniadanie, obiad w towarzystwie rozśpiewanych ptaków, na wieczornego grilla przy świetle girlandy. Na długie rozmowy, gawędowanie, rozmyślanie....

Wychodząc z Domku


kawałek lasu, wielka polana… taka własna, prywatna, gdzie przy porannej kawie można dostrzec zza płotu przebiegające sarny… mogą nawet zerknąć na Ciebie, puścić oko i pomknąć dalej. Ten dzień zapowiada się Pięknie.

Zapach sosny, dobra ksiązka, hamak bądź leżanka, odpoczynek, relaks, cisza... a w tym wszystkim Ty....

Nieopodal plac zabaw dla dzieci. Domek też drewniany i też Polny. Zamiast schodów - zjeżdzalnia.... i trochę więcej jest piasku i chyba trochę bardziej jest głośno :)